صادرات به عنوان سریع ترین راه دستیابی به مرحله ای بسیار سودآور از رشد و بلوغ، قلمداد می گردد. نقطه ای که در آن به تمامی تلاش ها و برنامه های واحد های توسعه کسب و کار، جامه عمل پوشانیده می شود. واحد صادرات چشم انداز بازار های فعلی ، فروش بیشتر، سود بهتر و گسترش بیشتری در میان مشتریان را به دنبال دارد. این در حالیست که بدون یک استراتژی واضح و روشن، هیچ یک از این مزایا محقق نمی گردد. از آنجایی که تجارت بین المللی اغلب خطرناک تر و پرهزینه تر از تجارت در داخل کشور است، درست زمانی که موفق به دریافت سفارشات می شوید، چالش های حقوقی، مالی و نیز حمل و نقلی نیز پدیدار می شوند، خصوصا اینکه ممکن است با زبان و ارزهای متنوعی سر و کار داشته باشید. از این رو، چهارچوب اصلی ما در مسیر رسیدن به هدف مشخص شده است؛ تعبیه یک رویکرد منظم ، تخصصی و سازمان یافته ازنقطه شروع تا پایان.

توسعه بازار و همکاری تجاری

در رازک با بکارگیری تکنولوژی های مدرن دنیا داروهای مهم و حیاتی را با کیفیت بالا تولید می کنیم. مضاف بر آن، جست و جو و دستیابی به مولکول های جدید و رساندن آنها به بازارهای جدید نیز یکی از اهداف مهم ما در صنعت دارو سازی می باشد. واحد توسعه تجارت رازک می کوشد تا نام و محصولات این شرکت را به خارج از مرزهای جغرفیایی ایران رسانده و حضور این شرکت را در خارج از ایران توسعه دهد. قیمت های مقرون به صرفه برای بیماران در تمام دنیا، کمک به کشورها در بهینه سازی مخارج مربوط به سلامت و یک رقابت بر مبنای کیفیت باعث شده است تا رازک تبدیل به بزرگترین تولید کننده و صادرکننده محصولات در ایران و خاورمیانه گردد. ما معتقدیم همکاری های شفاف و صادقانه منجر به منفعت و سود متقابل می گردد.

فرآیند همکاری مشترک

مرحله نخست در این فرآیند شامل پیدا کردن مناطق و کشورهایی است که بیماران نیاز شدید و حیاتی به داروهای ما دارند و دسترسی به آنها می تواند کیفیت زندگی بهتری را برای آنها رقم بزند. تیم توسعه بازار رازک شامل افراد حرفه ای و آموزش دیده در زمینه های مختلف و دارای مدارک بین المللی می باشد که در تمام فرآیند پذیرش نمایندگی و همکاری های تجاری آماده خدمت رسانی و کمک به شما می باشند. ما پذیرای تمام پیشنهادات و پروپوزال های همکاری از ارگان های علمی – دانشگاهی و یا صنعتی که منجر به رشد و ارتقا مشترک و متقابل سازمان ها می شوند هستیم. ما با دقت و شفافیت پروپوزال شما را بررسی می کنیم و این اطمینان را به شما می دهیم که پروپوزال شما یک پاسخ سریع و جامع دریافت خواهد کرد. اعضای تیم توسعه تجارت به صورت اختصاصی آماده ارائه خدمات با کیفیت عالی به همکاران، بیماران و مشتریان شرکت در اقصی نقاط جهان هستند تا داروهای با کیفیت و مقرون به صرفه در دسترس بیماران قرار گیرد.

راه های همکاری با رازک شامل

دریافت و ارائه لیسانس

تامین و توزیع مواد موثره دارویی و یا محصول نهایی

اعطای نمایندگی

انتقال تکنولوژی

همکاری در زمینه های تحقیق و توسعه (همکاری های تحقیقاتی و توسعه مشترک)

سرمایه گذاری های مشترک

تولید قراردادی

تملک

 

world Placeholder
world
محصولات دامپزشکی